18 Aralık 2014 Perşembe

Merhaba arkadaşlar, beklettiğim için üzgünüm keyler adına ama sonunda yazıyı oluşturabilecek duruma geldim. Herhangi bir sıkıntı olmaması ve çoğu soruyu kaldırmak adına bu yazıyı hazırlama gereği duydum.

---------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle web tarayıcımızı açıyoruz. Adres satırına:
Yazıyoruz ve gelen sayfada Get Unreal yazısına tıklıyoruz. (R1)


Eğer Hesabımız varsa gelen sayfada “Already have an account” kısmına tıklayıp giriş yapabiliriz, yoksa ilgili kısımları dolduruyoruz ve yeni bir hesap oluşturuyoruz. (R2 R3)


Ardından hesabımıza giriş yapıyoruz ve karşımıza gelen sayfada resimde de görülen 2 tane “Redeem Code” kısmından 1’ine tıklayıp devam ediyoruz.Karşımıza gelen sayfada ilgili yere kodu yazıyor ve ardından altındaki tıklanabilir kutucuğa işaretimizi koyuyor bir de “Submit” yazısına tıklıyoruz. (R6)


---------------------------------------------------------------------------------“Submit” kısmına tıkladıktan sonra bu sefer karşımıza bir bilgilendirme ve onaylama kısmı çıkıyor, kodumuzun ne kadar süreliğine olduğunu gösteren bir yapı olarak. Bu kısımda gördüğümüz 1 yıllık üyelik süresi verildiği ve bizim de haliyle onaylayacağımız =) (R7)---------------------------------------------------------------------------------
Confirm dedikten sonra bize R8’de görüldüğü gibi bir mail ulaşıyor ve sayfamız R9’daki hali alıyor. 

Bu resimde gördüğümüz kısım üyeliğimizin ücretsiz olduğu, her kaynağa erişebildiğimiz ve sıkıntılarımız için destek alabileceğimiz, istersek MAC ve PC tarafı için son versiyonu indirebileceğimiz istersek de tabii ki GitHub üzerinden kaynak kodlarına da erişebileceğimiz yönünde. Hadi hayırlı olsun =))

 ---------------------------------------------------------------------------------

Hazırlayacağım bir yazı daha olacak, o yazı ise GitHub üzerinden dosyalara erişmek ama bununla uğraşmak yerine elbette download demek kolay olacaktır, boyut farkı olabilir, bilemiyorum :)0 yorum:

Yorum Gönder