27 Temmuz 2013 Cumartesi

Merhabalar, uzun bir aradan sonra yazacağım yazıda Xperia Z'ye Xperia ZU teması yüklemeyi anlatacağım olabildiğince.
Öncelikle lazım olanlar adına linkler:
https://app.box.com/s/l9gwa7bms562i3bztgg7   Root Explorer Full Sürüm. Eğer böyle şeylere ilginiz varsa marketten satın alın lütfen. 
https://app.box.com/s/agoog9sbpgq079pwvlb1  Buradan da istediğiniz temaları indirip telefonunuzda istediğiniz ama kolay erişebileceğiniz bir yere kopyalayın (Tercihen dahili hafızada yeni klasör ya da app diye oluşturacağınız bir klasöre)

En önemli kısım, büyük yazacağım kusura bakmayın: ROOT ERİŞİMİ GEREKTİRİR VE SİSTEM DOSYALARINDA DEĞİŞİKLİK NEDENİYLE BİR SIKINTI OLURSA BENİ TANIMIYORSUNUZ, YİNE DE KAPIM AÇIK ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM :)) ORJİNAL TEMALARI YEDEKLEDİM, ONUN LİNKİ DE EN SONDA YANİ DİĞER SAYFADA :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Şimdi olaya yavaştan başlıyoruz. Önce Root Explorer'ı kurmanız lazım. Sonrasında root explorer'ı açıp attığımız dosyaya gidiyoruz. İstediğimiz temayı seçiyor ve kopyala diyoruz.
-------------------------------------------------------------------------

Ardından (Ben maviyi seçip işlemi devam ettirmiş olacağım) ana meseleye geliyoruz, üst kısımda 2 kez app demiş, sol taraftaki sanırım sizde root olarak görünüyordur. Sağ tarafta app klasörü kalsın dahili hafızaya kopyaladıysanız. Neyse, kök dizine ulaşıp system klasörüne geliyoruz:-------------------------------------------------------------------------

Şimdi bu system klasörüne girip oradan ilk sıradaki app klasörüne 
atlıyoruz.
-------------------------------------------------------------------------

Atladıysak, sıradaki adım buraya copy here demekte:-------------------------------------------------------------------------


Sonrasında bize aşağıdaki iki soru gelecek, evet ve evet diyoruz:
Buraya kadar her şey güzelse son kısma geliyoruz, heyecanı arttırmak adına onu da başka bir güne bırakıyorum, tabi bu işin şakası buyrun son kısım:

0 yorum:

Yorum Gönder